Reflexná masáž

Reflexná masáž 

 

                                                                                  

 

Je to jedna s prirodzených samoliečebných metód, ktoré sme si odopreli vďaka chodeniu v nesprávnych topánkách a obuvy vôbec. Bolo pre nás prirodzené chodiť naboso a tým si masírovať naše reflexné plošky na nohách.  Reflexné plošky na nohách sú receptory našeho tela aj duše. Vďaka dlhodobému pozorovaniu pôsobenia na tieto receptory a následnému posíleniu oslabeného orgánu boli vďaka reflexným terapeutom vytvorené mapy podľa, ktorých tak ako mňa naučili môj dedko, Július a Beatka Patakyovi a v neposlednom rade od našeho spoločného učiteľa Ing. Jiřího Janču CSc. môžeme nájsť a posíliť - uzdraviť oslabený- chorí orgán, časť tela ale aj posíliť imunitu a tak predísť nesprávným diagnostikám doktorou a prejsť na liečenie príčiny a nie dôsledku. 

                                                                                                                          

Tento spôsob sebaliečby je možné začať ihneď a to chodením naboso (barefoot https://www.vivobarefoot.sk/komunita/blog/citlive-tehotenstvo-vyhody-tehotenstva-naboso https://www.vivobarefoot.com/uk). Ku chôdzi naboso sa dá zvyknúť tréningom a to individuálne, podľa toho aj v akom stave je citlivosť reflexných plošiek. Verím, že je pre Vás príjemné chodiť bosí po lúke v lete a taktiež si radi schladíte vaše nohy v horskom potoku. To je v podstate Kneipov kúpeľ :D Ak ste si predstavili, kde všade môžete chodiť naboso nič Vám nestojí v ceste pokračovať vo svojej samoliečbe a tak prispieť k prevencií pred bolesťami hlavy, chrbtice, oslabenému imunitnému systému, tráviacim problémom, nespavosťou, menštruačnými bolestami, alergiami, únave, noseniu dioptrických okuliarov, atď

 

Vďaka Vám. ktorých tento spôsob samoliečby zaujal, môžete aj vďaka našim workshopom, ktoré spolu s Almou - štúdiom pohybu a jógy v Žiline spoločne pravidelne pripravujeme, pomôžete sebe, svojej rodine, známim a priateľom prirodzenu cestou k uzdraveniu. Radi Vám ukážeme spôsob ako je možné nájsť oslabenie a uzdraviť. 

 

Pre tých, ktorý radi relaxujú pri masáži sme pripravili reflexnú masáž spojenú s diagnostikou reflexných bodov na chodidle. Po diagnostike Vám poradíme ako a čo by bolo dobre robiť aby ste boli stále zdraví.

Na workshop alebo masáž je možné sa objednať telefonicky na čísle 0917292902 alebo mailom soskap@gmail.com

Facebook Google Twitter Email